Головна > Блог > Рецензії > "Пригоди Пінгвіна"

Хочу поділитися з Вами, читачі «КнигоВиру», враженням від книжечки «Пригоди Пін і Гвіна» (яку, звичайно, ми спершу називали просто «Пригоди Пінгвіна», адже нам поки було невідомо, що Пін і Гвін – то брат та сестра).

Отже, святий Миколай був щедрий і приніс моїй донечці, Соломійці, чарівну барвисту книженьку про її улюблених пінгвінчиків (думаю, багатьом знайома ця любов до реклами та пісеньки з неї).

Малюнки! Звичайно, це перше, що впадає в око. Яскраві приємні такі. Але уже після розглядання малюнків, захотілося й почитати-послухати історію.  Поїдаючи мандаринки, історію слухати приємніше. Моїй донечці сподобалися пінгвіни, які люблять з’їжджати з гірки і бавитися снігом (майже як вона). Також із зацікавленням Соломійка слухала про супер книжку з малюнками і про краї, де лише сніг. Звичайно, виникало багато запитань, чому там немає квітів і лише сніг, чому там немає літа… Але найбільше зацікавило, то як виглядають ті сніжинки під збільшуваним склом, бо хотілося теж на них глянути, а також те, що усе створив Бог: «То Бог, Він створив сніжинки, весь світ навколо, небо і землю, тебе, Піне, і тебе, Гвіне….».

З нетерпінням чекаємо на продовження цієї історії і нових пригод Піні і Гвіна!

© пані Аня