Головна > Блог > Блоги > Суть різдвяної радості

Обняти всіх людей

з великої, ясної радости,

до всіх гукати: – гей!

Сміятися безжурно, радо.

Немов мале дитя,

плескати в долоні голосно, здорово.

Сьогодні без пуття,

сьогодні всі безглузді, все обов’язково.

Сьогодні гояться всі рани.

сьогодні всміхнені всі люди.

Ставайте в хор, вперед, сопрани,

хай янгол диригентом буде.

Хай грає пісня серед герця,

бо це найбільша з перемог.

У жолобі мойого серця

сьогодні народився Бог. ©

Вітаю всіх вас, дорогі читачі, ми живемо з вами у Різдвяному часі, хоча саме Різдво ми вже відсвяткували, але цей час див ще не дійшов до завершення.  Сьогодні ділюся з Вами також поезією Антонича, бо думаю що він якнайглибше передає те відчуття дитячої щирої втіхи і захопленості Різдвом. І хоча вона справді уже проминуло, але кожен з нас має нести цю радістю продовж цілого року.

Нехай кожен  з нас несе цю новину приходу Месії увесь рік  у своєму серці,  як колись це робили пастушки.  Вони були обрані з найбіднішої частини населення, щоб показати, що перед Богом усі стоїмо однаково. Зараз ви,як і колись давно пастушки, маєте місію нести цю радісну новину у світ, нести через терпеливість, нести через призму покори і незнання, але з великою довірою до Бога. Такі собі супермени Різдва, які  здатні  прославляти новонародженого Ісуса, усюди: вдома, в церкві, серед друзів і навіть тихенько почати колядувати на вулиці, щоб передати нестримну радість, бо нехай буде як в Антонича «сьогодні всі безглузді, усі обов’язково». Чому? Бо час Різдва. І впродовж цілого року будьте, як діти, плескайте у долоні, радійте з Ісусом, запаліть життям серце і дайте йому волю, волю для радості, волю для внутрішнього щастя.

Хочу також сказати, що в цей час ми знову і знову розуміємо, яка особлива відповідальність лежить на батьках: посіяти зерно  глибокої віри і радості у серцях і душах своїх дітей. Навчити дітей тішитися народженню Месії. Навчити, що не так  важливо приймати подарунки, бо дари – це як додатковий елемент радості, а не суть, а саме навчити давати. Ділитися радістю та любов’ю.

Закріпивши у  дитячій пам’яті спогади про Різдво як час любові, бо Ісус народився саме з великої любові до людей, посіявши зернинку чистої втіхи без додаткових елементів, ми дамо зрозуміти дітлахам, що є  Різдво, чим є оцей святковий час.

Збережіть свято в ваших душах цілий рік. Читайте і будьте наповненні Божим світлом,  яке принесе радість у кожен дім.

© Василина Бачинська