Головна > Блог > Блоги > Розмальовка для дітей 3-ох років

В трьохрічному віці малюк по-максимуму проявляє творчі здібності, улюбленими місцями для цього, нажаль, стають стіни, меблі та саме тіло малюка. Звісно ж, усім батькам хочеться сприяти розвитку творчої натури дитини, але зберегти при цьому зовнішній вигляд їх майна. В такому випадку рятувальним кругом виступає розмальовка для дітей 3-ох років. Але більшість стикається з труднощами при виборі розмальовки для свого чада.

Користь від розмальовки для дітей 3-ох років

Також, велика кількість дорослих не бачать ніякої користі від цього виду розваг малечі, хоча насправді розмальовка має велику кількість плюсів :

– Розмальовуючи якийсь об’єкт, дитина доповнює свої знання про його форму та колір.

– Дитина стає більш спостережливою

– Розширює свій кругозір

– Розвиває дрібну моторику і кисті рук

– Навчається тримати олівець чи ручку.

– Розвиває «посидючість» та увагу

– Стимулює творчі здібності.

Розмальовка для дітей 3-ох років – критерії вибору

Для багатьох вибір розмальовки для дітей 3-ох років може здатися легкою справо. Але насправді обираючи її, потрібно опиратися на декілька факторів:

– У зображень в розмальовці має бути широкий контур (приблизно 1 см). Саме за такий контур малюку буде складно вилізти та завдяки цьому можна буде приховати «помилки», це додасть дитині впевненості в собі.

– На зображеннях не повинно бути кутів та складних вигинів, контури малюнків повинні бути плавними.

– Обирайте розмальовки з знайомими для дитини предметами.

– Під кожним зображенням повинен бути невеликий текстовий вступ, який б допомагав малюку зрозуміти ситуацію зображену на картинці.

Допомога батьків

Для того щоб підтримати дитину в її творчості, батькам час від часу потрібно влаштовувати, такі собі виставки дитячих розмальовок, показувати їх друзям і знайомим. Щоб малюк знав, що його підтримують та пишаються його роботою. Також дорослі можуть створювати розмальовки для своєї малечі самостійно. Таким чином вони налагоджують контакт і привчають малюків до спілкування.
Ще однією можливістю розвитку взаємодії з іншими буде прохання, щоб дитина розповідала, що саме вона розмальовує, придумувала свою історію до зображення.

Сьогодні існує великий асортимент розмальовок на різну тематику та для дітвори різного віку. Серед них, є навчаючі розмальовки, які не лише розвиватимуть вашу малюка розумово а й духовно. Такі та інші розмальовки для дітей 3-ох років можна знайти в інтернет-магазині «Книговир»