Головна > Блог > Блоги > Новий рік як радість і дар

Наближається новий рік. Його святкують у цілому світі, а от у нас до прикладу, особливо на західній Україні, Новий рік чомусь не вважається таким грандіозним святом. Можливо, тому що під час окупації СССР воно виносилося на якийсь п’єдестал, і на державному рівні не було більших свят, як-от «Новий Год».

Тоді  греко-католицька  церква була у підпіллі, і наші люди нібито на супротив «власті»  не  захоплювались святкуванням нового Року. У більшій шанобі завжди було Різдво. Це було, є, і назавжди залишиться великим святом усіх християн. Проте зараз хочу поговорити з вами саме про Новий рік. Про Новий рік не як звичне святкування пережитку СССР, а про Новий рік як велику благодать і дарунок Бога. Як про тисячі можливостей, нові починання, нове добро, яке ви можете нести світу.

Важливо є згадати про те, що наші предки новий рік традиційно святкували навесні. Коли земля прокидалася від сну, земля оживала і все наповнювалося великою радістю і любов’ю до життя.  Люди ставали до роботи  з новими силами після довгої зими. Тепер ми святкуємо Новий рік узимку, але загалом, як на мене, по суті, нічого не змінюється.

Всі ми хочемо, у новому році щось почати з чистого листка, дещо закінчити з новими силами. Стається  диво і наші резерви віри, любові до життя і надії на краще поповнюються. Поповнюються, бо таку можливість і благодать дає нам Бог. Він посилає  чудовий  дарунок, цим дарунком є час, який немов починає свій відлік заново. Важливо використати цей час на любов до людей, бо все добре є любов’ю і походить з любові. Бог є любов.

Зараз в Україні є важкий час, багато страждань та болю. Це відбувається не лише через війну, але так само є  її наслідком.  Бог  зараз , вже, дає нам, кожній живій людині, тобі особисто, велику можливість.  Можливість діяти на добро з ще потужнішою вірою і надією на Нього розпочати Новий рік. Новий рік як тисячі шансів на добро, Новий рік як тисячі митей довіри до Бога,  Новий рік як дар. Подякуйте небесному Татові за те, що було. Подякуйте і за добре, і за погане. З миром і радістю прийміть  той час, який Він вам посилає. І в Новому році більше надійтеся на Бога, більше радійте життю. Він може все, може зменшити страждання, може захистити і вберегти, може дарувати безмірну кількість любові, бо Він є безкінечною любов’ю. Дозвольте Йому діяти через вас, будьте Його інструментом добра, будьте сильними у своїй вірі і зустріньте Новий рік як велику можливість, як радість, як свято, як дар.

Отож, з прийдешнім Новим роком усі читачі-книговирівці!

© Василина Бачинська