Головна > Блог > Блоги > Любов завжди

Сьогодні я хочу поділитися з Вами своїми роздумами щодо «вічної» теми, вічної, бо завжди розмови на цю тему є актуальними. 

Натхненна нещодавнім переглядом кіно про батьківську любов до дитини, яка потім, за сюжетом фільму,  виявилася зовсім нерідною, тобто біологічно не рідною,  а також розмовою з сестрою про те, що батьки  повинні бути невичерпним генератором енергії  і любові  для дітей через  призму «даю і не очікую нічого навзаєм», я замислилась над тим,  чи завжди ми є таким невичерпним джерелом? Що стається з  дітьми, коли цього немає і чи ми завжди несемо радість своїм дітям.

Отже, найперше хочу сказати,  що Бог як наш Батько – це мега велике і невичерпне джерело любові ,і  вважаю, що всі батьки мають брати з Нього приклад . Більше того, Він  настільки  хороший батько, що направду нічого не вимагає, і  просто любить нас. Ми  з вами знаємо, що наскільки бешкетними  ми б не були, завжди  можемо до Нього прийти, і Він прийме нас , наповнить і відпустить.  Думаю, багато хто з нас задавали собі запитання, чи  я хороший батько/мати/тітка/дядко/брат  чи сестра?

Дуже тішуся, що зараз є доволі багато хороших книг, які спрямовані на виховання батьків і дітей. Ви можете подумати, що я помилилася, написавши: виховання батьків. Але ж ні! Ми повинні вдосконалюватися впродовж всього свого життя. І намагатися бути прикладом і для своїх дітей, адже ж вони братимуть приклад з нас(!). Для мене як читачки та авторки книжки видавництва «КнигоВир» – є тими, які сприяють і допомагають і батькам, і дітям (на правах реклами:) ). І що важливо: що в кожній книжечці відчувається любов. Думаю, це чудово, адже й св.  Мати  Тереза говорила:  «Все, що робите, з любов’ю робіть».

І зрештою, як на мене, за цим принципом і потрібно жити.  І хочу побажати нашим батькам  все починати з любові і закінчувати  з любов’ю.  Звісно, любити інколи є дуже важко, особливо, якщо діти наробили шкоди,  на роботі  буває дуже непросто , близькі люди не даються чути. І здається, що  якось все не просто.

Проте не спішно, крок за кроком  наповнюючи  все навколо себе любов’ю,  світ стане ліпшим.

Тому бажаю кожному  з нас стати генератором  любові для дітей і навколишнього світу .

Р.S. Читайте, любіть  і радійте як діти і з дітьми.

3  любов’ю,

Ваша Василіса.