Головна > Блог > Розмальовка антистрес – шлях до гармонії!

Розмальовка антистрес – шлях до гармонії та затишку

 

Прагнення знайти гармонію зі світом, Богом, самим собою.  Відпочити від буденності та турбот.  Все більше і більше людей знаходять у розмальовках антистрес свою розраду.

Розмальовка антистрес – користь та переваги

Рекомендована психологами ще з часів Юнга, розмальовка антистрес розслаблює однаковими повторюваними візерунками. Розфарбовування яких передбачає одноманітні рухи, що, в свою чергу, і дає такий заспокійливий ефект. Але крім антидепресантної дії, розмальовки антистрес мають багато інших переваг:

  • Зменшують відчуття тривоги, допомагають забути погані думки
  • Це шанс побути наодинці з собою, відпустити всі турботи, сфокусуватися на виконанні творчого завдання
  • Не потребують великих зусиль чи матеріальних витрат
  • Звичка розмальовувати півгодини перед сном, гарантує міцний сон і якісний відпочинок для організму
  • Тренують мозок
  • Відновлюють фокус уваги
  • Дають відчуття задоволеності собою від творчості.

Користь таких розмальовок підтверджують американські лікарі, художники та ілюстратори, які вважають, що процес розфарбовування допомагає людині розширити творчі погляди.

Вияв творчості у розмальовці антистрес

Створити красивий малюнок із допомогою розмальовки антистрес ви можете без професійної підготовки і навіть без таланту художника, а маючи лише кілька фломастерів чи олівців. При цьому розмальовка антистрес надає можливість відчути себе не дитиною, а творчою дорослою людиною. Крім зафарбовування окремих елементів зображення, на пустих ділянках у ній можна домальовувати різноманітні графічні деталі на будь-який смак.

Вона може стати відпочинком навіть для постійно зайнятого ілюстратора чи дизайнера, адже можливість просто помалювати без створення нових ідей у людей цієї професії буває не часто.

Для підлітків така розмальовка може стати першим кроком до пізнання себе як людини мистецтва, навчить приділяти увагу деталям.

Розмальовка антистрес – світовий тренд

Розмальовки для дорослих стали справжніми бестселерами, сьогодні розмальовки антистрес друкують безліч редакцій світу. Нині існує велика кількість тематик для них: від квітів і метеликів до зображення знаменитостей.

Також існують розмальовки з зображенням Біблійних символів, ця розмальовка антистрес допоможе залишити заклопотане життя та на деякий час поринути у світ символів Біблії, краси та натхнення.  Символи наштовхують на роздуми та сприяють зосередженості на найголовнішому: вірі.

Розмальовки антистрес ідеально підходять для відпочинку, а також як подарунок!

Замовити розмальовку антистрес можна на сайті «Книговиру».