Головна > Блог > Рецензії > Відгуки читачів

ЄЛЕНА КОРЮКІНА:

Читаю вашу неймовірно цікаву книжку, яку отримала сьогодні, до речі, у нас сьогодні з чоловіком річниця подружнього життя 9 років. Дякую за подарунок! Читаю з захопленням, дещо знала, але ви підтвердили мої знання, у мене таке враження, що читаючи я ніби то з вами спілкуюся. Дууууже мені подобається, кожне слово, правда, на всі. А також сміялась над деякими ситуаціями, правдивими (про сукню, про магазини, про істерію у жіночок). Читаю і сміюся, і отримую море задоволення. Дякую вам ще раз. Я впевнена, що ваша, пані Лідо, книжечка врятує багато сімей і допоможе зрозуміти себе і чоловіків. Всього найкращого вам і вашій великій сім’ї.

Ось дочитаю посібник – скарбничку знань та досвіду. Вже на 155-ій сторінці. Навіть вчора деякі моменти читали з чоловіком разом. Дещо було відкриттям (як виховувати донечку, у мене їх 2, про будову і як працює мозок чоловіків і жінок). Пані Лідо, ви дуже влучно описали, що відбувається в душі мами, коли з’являється на світ друга дитинка, саме так у мене і було. Про кризи подружнього життя, все це ми з чоловіком пройшли і зараз десь наближаємось до 4-ої))). Також завдяки вам, глибше зрозуміла про матеріальний світ речей, що це не вершина щастя, а щастя у стосунках і це правда. Про складні періоди 36-40 років. Мені майже 36 і переживаю те саме. У мене враження, ніби про себе читаю)))). Про одне шкодую – книжка закінчується

Ось і все. Прочитала! Останні сторінки змінили мої погляди, установки, з якими я жила. Особливо про «відповідальність за» і «відповідальність перед», про страх і любов (взагалі прокрутила в голові ситуації і зрозуміла свою поведінку в деяких випадках). Позиція жертви така знайома, аж болить. Особисто в мене зараз у душі якійсь вирій приємних і хвилюючих емоцій, таке враження що в голові щось «просвітлилось». Таке враження, що полікувалась. Реально, хочеться стрибати, радіти. Сьогодні навіть мій день з дітьми пройшов інакше, з іншими відчуттями себе. Вдячна вам! Книжка крута, і ви, пані Лідо, теж круті!

ТЕТЯНА СТЕФАНОВИЧ:

Книжка гарна за оформленням обкладинки, зручна за форматом і дуже цікава за змістом. Якщо коротко, то це концентрований життєвий досвід, для збирання, аналізу і узагальнення якого знадобилося би багато років.

МАР’ЯНА КІНАШ:

Чудова книга! Дякую, п.Лідо. Актуальні теми, доступно написано. Ви молодець!

АННА МИКИТАШ:

Читаю Вашу книжку і нарешті починаю розуміти, що це не тільки в мене з чоловіком ТАК… Це досить часто зустрічається… Адже ВІН і ВОНА все таки різні..!!! Дякую Вам! Надзвичайно потрібна інформація!

ІННА МІХНОВА:

Ну от пригадувала щойно алгоритми і хімічні формули, а ще правила використання Future in the past. Ну, ми ж вчили все це в школі. Протягом багатьох років. І вчилася я ніби добре. Складно. Складно згадати, що це. А ще складніше зрозуміти, чи за останніх 15 років мені хоча б раз це знадобилося. Але, напевно, якби в школі/університеті ми мали б курс психології стосунків (умовно), то змогли б уникнути багатьох помилок.

Чому нас вчать законам фізики, але не розповідають про емоції і почуття? Не вчать, як правильно спілкуватися, розуміти, слухати, вибачати… Я прочитала книгу «Він і Вона. Щастя бути справжніми» за дві прогулянки в парку. І я – у захваті. Цікаво, практично, зрозуміло кожному. Правдиво про щоденне життя. Це те, що мені подобається.

Бо ми звикли, що показують лише красиві побачення, квіти і гарні слова. І мало хто хоче говорити про те, що буде потім. Що стосунки після білої сукні, першого танцю і гарних фотографій – насправді лише починаються. І що над ними треба працювати… І що про них треба говорити.

Дуже сподобалася духовна складова, якій п.Лідія приділяє значну увагу. Це неймовірне поєднання психології та віри/релігії. Це особисто для мене дуже важливо і цікаво. Я багато посміхалася, читаючи вашу книгу. І навіть заплакала. Для мене це найкращий показник сильного тексту.

Словом, це дуже класна книга! Продовжуйте писати. Ваші поради – дуже цінні та цікаві. Їх можна використовувати щодня в різних ситуаціях і з різними людьми. Тепер я вже точно не розповідатиму татові про свої справи, коли він ремонтує праску 🙂 А якщо серйозно, то я впевнена, що саме ця книга і саме зараз – з’явилася в моєму житті не випадково. Хай Бог благословляє вашу сім’ю і вашу роботу. Я впевнена, що ваша книга допоможе багатьом розвиватися і ставати кращими.

ВАСИЛИНА ЯРЕМКІВ:

Чудова книжка: легко, доступно, актуально для кожного, інформативно і добре продумано склад.

Дуже хочеться поділитися з друзями, особливо неодруженими, бо з досвіду, бачу, що все, що пише автор в книзі – працює. Мене дуже надихає! Працювати над стосунками – важко, але без цього – ніяк, і це дуже важливо.

Автору бажаю подальшого розвитку. Цікаво було б почитати окремими книгами про саморозвиток і про стосунки з дітьми. Чекаю на нові книги!

МАРЯНА ТАЧІВКА:

Книжка читається просто на одному диханні! Я в захопленні! Почерпнула багато нових знань для себе особисто і для сім’ї взагалі. Просто «розібрала на цитати» і розказую всім бажаючим. А мій чоловік просить, щоб я йому теж зміст книги переказувала, то я йому тепер не тільки переказую, а на практиці разом втілюємо в життя. Книга зарядила мене особисто якоюсь «легкістю і впевненістю». Рекомендую всім для прочитання.

Р.S. Книга «Він і вона. Щастя бути справжніми» – це найкращий подарунок на будь-яке свято і просто так.

ТВОРЧА МАЙСТЕРНЯ СТРОКАНИЙ ҐУЗДИК:

Написати про те, що зміст свіжовиданої книги перевернув моє уявлення про психологічну суть Жінки та Чоловіка, було б не зовсім чесно. Адже свого часу мала унікальну нагоду читати частинки тексту книги, які автор публікувала у блозі. Плюс харизматичність та турбота п. Лідії, яку з гордістю називаю моїм терапевтом, тоді, роки три тому, спрямували мене на Шлях жіночості. Більше того, деякі дані з цієї книги вже доволі довгий час використовую під час лекцій на передподружніх курсах (тут окрема вдячність автору).

Тому, читаючи книгу тепер, переконувалася у написаному вступі до неї: «Але на рівні теоретичних знань чи навіть на рівні зовнішньої поведінки ці ідеї не працюють… Тільки ставши внутрішнім інтеріоризованим досвідом, коли інакше вже й не уявляєш як, лише тоді вони дають свої результати для творення міцних, щасливих стосунків у шлюбі, а передусім для власного зростання і гармонії». Мала нагоду написане уявно підтверджувати власним досвідом, порівнювати власні відчуття «до» початку шляху до жіночої справжності та «під час», відкрила для себе новий рівень розуміння потреб мужчин та окреслила подальший вектор розвитку себе як дружини та мами.

Кожне сказане та написане слово п. Лідії – зважене досвідом та пройняте глибокою підтримкою читача-слухача-співрозмовника. Тож прочитати цю книгу однозначно варто, тим більше, що її невеличкий формат та продуманий дизайн одразу приваблює.

НАТАЛІ СІКА:

Ми також дякуємо за Вашу книжку-порадник! Читаємо кожного вечора по одному розділу і обговорюємо. Давно вже не відчувала такої радості від читання і спілкування з чоловіком на болючі теми.

НАЗАР ФЕДУНИШИН:

Книга дійсно вартує більшого. У неї дійсно вкладені купу зусиль, купу життєвого досвіду, купу стресів, купу переживань. Це велика праця, щоб от все це написане втілити. Читаючи її, просто не хочеться відволікатись. Написано все чітко, прямо, зрозуміло. Книга СУПЕР! Я думаю, у кожну книгу – пару прикладів із цієї, і можливо більшісті людей би знали ціну стосунків і не порівнювали їх з багатством.

ТЕТЯНА МИХАЛЕЦЬКА:

Велике Вам дякую за автограф і за цю чудову книгу, з нетерпінням буду чекати на Ваші наступні книги.

Книга читається надзвичайно легко, дуже змістовно і цікаво викладений матеріал. Читаючи розділи про відмінності між чоловіком і дружиною, багато зачитувала чоловікові, він зі всім погоджувався, я сказала, що тепер у мене є «Інструкція з розуміння свого чоловіка» )). Я вважаю, що ця книга буде надзвичайно корисна як для людей, які тільки будують свої стосунки, так і для людей, які вже одружені багато років! Рекомендую всім жінкам і чоловікам, які хочуть покращити своє життя і свої стосунки з близькими!

НАТАЛІЯ ГАЙДЕР:

Чудова книга, читається дуже легко. Я зовсім по-іншому глянула на свого чоловіка та на наші стосунки. Багато речей з книги ми проговорювали разом, його, до речі, вона також дуже зацікавила. Сказати, що я чекаю на нові книги від пані Лідії, це не сказати нічого. Це однозначно краща книга, яку я читала останнім часом. Дякую Вам за Вашу працю.

МАРЯНА НИЧИК:

В книзі п.Лідія доступно виклала основи взаємин у сім`ї . Цю книгу вартує почитати кожній сім`ї, адже всім нам так бракує знань щодо побудови міцної і щасливої родини. Книга, що важливо, опирається на християнські цінності , що теж відіграють важливу роль у побудові взаємин між чоловіком і жінкою .

ОЛЕКСАНДРА ПЕТРИНА, блог «ЧИТАТИ ЗІ СТЕПАНКОМ»:

Дуже чекала цю книжку, бо раніше не траплялись мені українські книжки українських авторів про стосунки в подружжі. Швиденько перечитала і відпустила у гості.

Книжка ще раз нагадує про те, що чоловіки та жінки різні, але не протилежні, а взаємодоповнюючі. Тут гарно написано про емоційні та гормональні процеси в чоловіків і жінок, про те, як давати з ними раду і про те, як не нервувати чоловіка. А ще про те, чому важливо берегти жіночність.

Мені книжка здалася жінкоцентричною, може тому, що її автор – жінка; але скоріш за все через те, що жінка читала. Я мала нагоду на кожній сторінці усвідомлювати скільки мудрості і терпіння в моєму дорогому чоловікові, за що безмежно дякую!

І рекомендую її читати в першу чергу людям наразі самотнім, а також тим, хто в погоні за гендерною рівністю.

ТИХОН СЕРГІЙ КУЛЬБАКА:

Шановні друзі, хочу поділитися своїм відкриттям – чудова книжка львівської психологині Лідії Кондратик «Він і Вона» про особливості гендерної психології. Багато чого читав на цю тему, але ця книжечка написана не академічним стилем, але дуже легко та доступно. З свого практичного досвіду консультування вважаю, що брак саме цієї інформації, яку викладено у цій книжці, спричиняє більшість конфліктів та непорозумінь у подружжі. Самочитав її за 4 години, тому раджу всім. Видання львівського видавництва «КнигоВир»

ОЛЬГА ГАЛАНЕНКО:

Тепер – і в мене… Хоча мала нагоду познайомитись з цією книжкою ще влітку. Але зараз можу вручити її чоловікові власноруч і він не відвертиться… Хоча знаю, що буде згоден з позиціями автора, бо багато в чому вже сам переконався… І я також…

ХРИСТИНА СОДОМОРА:

А що читаєте зараз Ви? Я – оцю інтересну книжечку. Я то думала, що після пророблених тем про стосунки для «Журнал Кана» я вже прошарена у всьому, що стосується його і її. А виявляється, що таки ні. Деякі аспекти ще доганяю зараз у цій книжці: наприклад, чому чоловікові завжди так напряжно спитати інших правильну дорогу (якщо десь заблукали, не можемо втрапити за адресою); чому вигляд «втечі від проблем» і мовчанка не є насправді втечею для чоловіка; чому він іноді не стягує навали моїх пояснень/аргументів у якихось обговореннях (про аргументи і емоції я особливо зацінила). І так далі, і так далі.

Одне слово, Лідія Кондратик чітко, лаконічно і навіть весело пояснює всі важливі нюанси про нього і неї. Але головне – не поверхово, а фахово як психолог і глибоко як досвідчена дружина і мати.

Усі відгуки читачів уперше були опубліковані у Фейсбуці.