Головна > Без рубрики > Свята закінчились, але не закінчилися подарунки!

Свята закінчились, але не закінчилися подарунки! КнигоВир починає серію акцій, перша з яких стосується прекрасних книжечок “Про життя святих. Для дітей” та “Професор Уліпіспірус та інші історії”. Дві ці книжки можна придбати всього лише за 50 грн.

У книжечці “Про життя святих для дітей” ви  знайдете для себе кумира:) Адже кожна людина прагне у своєму житті брати з когось добрий приклад. Наприклад, діти в свій спосіб часто наслідують позитивних персонажів з казок та мультфільмів чи ж успішних спортсменів. В історії Церкви було дуже багато людей, які старались по-особливому наслідувати Ісуса Христа. Ми називаємо їх святими. Ми, можливо, собі уявляємо, що святі є дуже сумні та строгі. Кажуть, що сумний святий – це сумнівний святий. Святість не є релігійним фанатизмом, а робить нас справді людьми. Святість містить в собі радість, бо веде людину до вічної радості з Богом. Беручи до рук цю книжечку, хочемо її прочитати. Ми збагнемо значення імен конкретних святих. Приклади життя цих людей допоможуть нам усвідомити, що такою подібною є і наша дорога.

Наступна книжечка познайомить Вас з кардиналом,  який пише казки. Тома Шпідлік (1919-2010) був відомим істориком духовності християнського Сходу і знавцем східного богослов’я. У цій книжці йдеться насамперед про великі істини нашого життя. Прості на позір оповідки про принцес і відьом, лицарів і драконів, речисті дерева і професорів, котрі розмовляють з тваринами, допомажуть нам збагнути, що навколо точиться невпинна боротьба добра і зла, усвідомити, що все суще – живе й уміє говорити, навчитися бачити чудо в усіх і в усьому.

Ці історії чекають свого читача! 🙂

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *