Головна > Без рубрики > "Пригоди Пін і Гвіна" - книжка про вміння бачити красу, довкола нас

Нова історія від КнигоВиру про двох пухнастиків, які заставлять Вас задуматися про красу, яка оточує нас. Адже, як часто ми мріємо про щось далеке та недосяжне і не помічаємо дивовижної краси поруч!

       Пін і Гвіні, які живуть в далекій та сніжній країні, одного разу знаходять журнал, з яскравими квітами! І з того часу веселі пухнастики засумували, адже в них нема жодної квіточки… Але це стало початком надзвичайної  пригоди, яка відкрила їм дивовижу, що була зовсім поруч них!

Читайте та надихайтеся!

Уривок з тексту:

Тато розламав крижинку на дві частини і простягнув їх Пін і Гвіну. Ті одразу ж набрали в крильця пухнастого снігу і почали розглядати його крізь льодинки, а тато почав розповідати. Він розказував про сніжинки, про те, як вони творяться з води високо в небі. І про те, що, хоч краплини води здаються однаковісінькими, та сніжинки з них виходять абсолютно несхожими, неповторними і прекрасними. А все тому, що є Хтось, хто пильнує, аби кожна сніжинка була іншою, і для кожної має найгармонічнішу, найдосконалішу форму.

«А хто то  – Хтось?» – запитав Гвін.

«То Бог, Він створив сніжинки, весь світ навколо, небо і землю, тебе, Піні, і тебе, Гвіне», – відповів тато.

«І тебе, і маму?» – не вгавав Гвін.

«І квіти?» – прилучилася Пін.

«І мене, і маму, і квіти, і Сонце, і Місяць, і рибок, і все, що є навколо. І все те є таким же неповторним і гарним, як оці сніжинки».

Замовляйте у нас на сайті;)

Залишити відповідь

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *