Головна > Про нас

Про нас


Готові зануритись у вир книг? Тож, полетіли!

Видавництво «КнигоВир» – раніше відоме як «Скриня» – радо вітає Вас!
Засновником видавництва «КнигоВир» є Мирослав Вонс. Який захотів розширити обрії «Скрині» та додати виру та пригод.

Видавництво «КВ» – це, в першу чергу, література для дітей. Любов до слова та книжки  –  родом з дитинства. Тому «КнигоВир» і намагається вир книги перекинути на слово для дітей та захопити їх в цю надзвичайну подорож. Важливим акцентом цієї літератури є, безумовно, повчальність, а також катехистичність.
Наступним напрямком роботи є література для жінки та чоловіка як особистостей та жінки і чоловіка як єдиного – сім’ї. Адже фундаментом нашого суспільства – є саме сім’я. Тому якісна література, яка покликана допомогти сім’ї жити в Бозі та з Богом, в злагоді з собою та зі світом – це те, над чим працює КВ.
Працюючи з думкою: діти – наше майбутнє, стараємось виховувати дітей найперше власним прикладом. Саме тому – сім’я: батьки та діти, які читають захопливу книжку і мають від того і естетичну, і практичну користь – мета видавництва КВ.

***КнигоВир – молоде видавництво, яке робить книги, які покликані дарувати радість та спокій, навчити читача розуміти себе, знайти гармонію, бачити Добро та Зло.